compare_arrows0

Süzme Bal

  • Tür
    Sadece stoklarda göster:
more_vertSüzme Çam Balı
100,00₺

starstarstarstarstar
Ayrıntılı göster
Süzme Çam Balıclose

Süzme Çam BalıSüzme Çam balı net 850 gr Türkiye geneli standart bal kavanozudur.Süzme Çam Balı olarak Manisa'nın yüksek dağlarında arılarımızın üretmiş olduğu şifa kaynağı olan çam çiçek süzme balını sizlere en doğal haliyle gönderiyoruz.Ballarımız arılardan aldığımızda paslanmaz krom makinemizde süzerek bal dinlendirme kazanında beklettikten sonra daha önceden temiz suyla yıkamış olduğumuz cam ka..

more_vertSüzme Çiçek Balı
100,00₺

starstarstarstarstar
Ayrıntılı göster
Süzme Çiçek Balıclose

Süzme Çiçek BalıSüzme Çiçek balı net 850 gr Türkiye geneli standart bal kavanozu dur.Süzme Çam Balı olarak Manisa'nın yüksek dağlarında arılarımızın üretmiş olduğu şifa kaynağı olan çam çiçek süzme balını sizlere en doğal haliyle gönderiyoruz.Ballarımız arılardan aldığımızda paslanmaz krom makinemizde süzerek bal dinlendirme kazanında beklettikten sonra daha önceden temiz suyla yıkamış olduğumuz c..

more_vertBal Polen Propolis Arı Sütü
100,00₺

starstarstarstarstar
Ayrıntılı göster
Bal Polen Propolis Arı Sütüclose

Bal Polen Propolis Arı Sütü karışımBal Polen Propolis Arı Sütü karışım 250 net karışımdır. içerisinde % 85 % 80 ham bal%7 % 12 Arı poleni 17-30 gr arası kıvama göre% 4 Arı sütü 10 gr % 4 propolis ( toz ) vardır. 10 gr..

Süzme Çam-Çiçek Balı

Süzme Çam-Çiçek Balı olarak Manisa'nın yüksek dağlarında arılarımızın üretmiş olduğu şifa kaynağı olan çam çiçek süzme ve petek karakovan balını sizlere en doğal haliyle gönderiyoruz.