compare_arrows0

Polen Fiyatı

  • Tür
    Sadece stoklarda göster:
more_vertArı Poleni 1 kg
90,00₺

starstarstarstarstar
Ayrıntılı göster
Arı Poleni 1 kgclose

Polen Fiyatı 1 kgDoğal arı poleni, polen fiyatları, polen in faydaları, polen in kullanımı, organik arı poleni, taze(yaş) arı poleni, eczane polen fiyatı, arıcıdan toptan polen fiyatı ve diğer bütün bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.Doğal arı polenini kovanlarımızdan aldığımız gibi -18 derin dondurucuda muhafaza ederek hiçbir özelliği kaybetmeden size en taze doğal  halinde strafor kutu..

more_vertArı Poleni 500 gr
50,00₺

starstarstarstarstar
Ayrıntılı göster
Arı Poleni 500 grclose

Polen Fiyatı 500 grDoğal arı poleni, polen fiyatları, polen in faydaları, polen in kullanımı, organik arı poleni, taze(yaş) arı poleni, eczane polen fiyatı, arıcıdan toptan polen fiyatı ve diğer bütün bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.Doğal arı polenini kovanlarımızdan aldığımız gibi -18 derin dondurucuda muhafaza ederek hiçbir özelliği kaybetmeden size en taze doğal  halinde strafor ku..

more_vertBal Polen Propolis Arı Sütü
100,00₺

starstarstarstarstar
Ayrıntılı göster
Bal Polen Propolis Arı Sütüclose

Bal Polen Propolis Arı Sütü karışımBal Polen Propolis Arı Sütü karışım 250 net karışımdır. içerisinde % 85 % 80 ham bal%7 % 12 Arı poleni 17-30 gr arası kıvama göre% 4 Arı sütü 10 gr % 4 propolis ( toz ) vardır. 10 gr..

Polen Fiyatı

Polen fiyatı, polen fiyatları, doğal arı poleni, polenin faydaları, polenin kullanımı, organik arı poleni, taze(yaş) arı poleni,eczane polen fiyatı, arıcıdan toptan polen fiyatı ve daha bir çok konuyu polenfiyatlari.com sitemizde bulabilirsiniz.

Polen fiyatlarımız 2020 yılı 0,5 kg  50 TL ve 1 kg doğal arı poleni 90 TL 1,5 kg doğal arı poleni fiyatı 130 TL 2 kg arı poleni 170 TL dir.

Uzun yıllardan beri Manisa'nın dağlarında arıcılık yapmakta olup doğal  arı ürünleri üretmekteyiz. Sitemizde bal, polen, karakovan balı, arı sütü, propolis, ve hurma polen satışı yapılmakta olup arılardan ürünleri aldıktan sonra hiçbir işleme tabi tutmadan en saf temiz haliyle sizlere gönderiyoruz. Toptan ve parakende doğal arı poleni satışımız vardır. Çocuklarınız için en tatlı ve taze arı polenini bulacağınız en doğru adrestesiniz. Taze(yaş) arı polenini diğer kuru arı poleninden ayıran en büyük özellik içeriğindeki vitamin ve minerallerin güneş veya herhangi bir ısıl işleme tabi tutulmamış halidir. Arılar çiçek tozlarını toplayarak kovanlarına getirdiklerinde hafif nemli olarak gelir. Arı kovanındaki polen tuzakları vesilesiyle polen çekmecesine düşen polen tanelerini biz arıcılar o sepetlerden alıp -18 dipfrize koyarak muhafaza eder arıdan aldığımız gibi sizlere göndeririz.

Polen fiyatları nın günümüzde farklı miktarlarda olmasının sebebi kalite, doğallık, yaş veya kuru olması gibi aradaki aracılardan kaynaklanan fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Biz kendimiz arıcı olduğumuz için araya hiç bir aracı sokmadan direk sizlere en doğal taze haliyle gönderiyoruz. sitemiz yapım aşamasında olduğu için bir takım eksik veya hatalarımız olabilir. telafi etmeye çalışıyoruz.

Polen Fiyatı

2013 yılından beri üreticisi olduğumuz arı kovanlarımızdan

2013 yılı arı poleni fiyatı kg fiyatı 60 TL den satılmış ve tükenmiştir.

2014 yılı arı poleni fiyatı kg fiyatı 60 TL den satılmış ve tükenmiştir.

2015 yılı arı poleni fiyatı kg fiyatı 70 TL den satılmış ve tükenmiştir.

2016 yılı arı poleni fiyatı kg fiyatı 70 TL den satılmış ve tükenmiştir.

2017 yılı arı poleni fiyatları kg fiyatı 80 TL den satışı yapılmış olup tükenmiştir.

2018 yılı arı poleni fiyatları kg fiyatı 90 TL den satışı yapılmış olup tükenmiştir.

2019 yılı arı poleni fiyatları kg fiyatı 100 TL den satışı yapılmış olup tükenmiştir.

2020 yılı arı poleni fiyatları kg fiyatı 120 TL den devam etmektedir.

 Arıcıdan - ( Üreticiden ) toptan fiyatına

1 kg doğal arı poleni fiyatı 120 TL

 500 gr Doğal arı poleni fiyatı 60 TL 'dir.

Polen fiyatlarımız 2020 yılı 500 gr 60 TL ve 1000 gr doğal arı poleni 120 TL


 


Köy TV ile arılığımızda yapmış olduğumuz çekimden kısa bir videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz.

SİPARİŞ TELEFON NUMARASI

Murat GÜNEL : 0506 329 75 36

Shopier dükkanımızdan hızlı güvenli kredikartı ödemesiyle alışveriş yapabilirsiniz. 

https://www.shopier.com/ShowProductNew/storefront.php?shop=GunelAricilik


İsterseniz Gittigidiyor mağazamızdan güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

https://www.gittigidiyor.com/magaza/gunelaricilik