compare_arrows0

Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat


1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Ziraat , Akbank, Garanti Bankası, Kuveyt Türk Bankası, Türkiye Finans Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

 Murat Günel 
Ziraat Bankası
Şube: Turgutlu / Manisa Şubesi 
Hesap Numarası: 0195-56020872-5002
iban Numarası: TR 1000 0100 0195 5602 0872 5002


3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; tarafımıza bildirmenizle birlikte üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza iade edilir.. Ancak, banka hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Manisa merkezli üretim merkezimizden ürünler Aras, Yurtiçi, Mng ve Ptt kargo firmalarından bir tanesi ile gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.